Кошик
39 відгуків
+380
98
248-67-60
+380
48
726-07-77
Инертные строительные материалы с доставкой
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
 • picture 1

  Оренда спецтехніки

  На цій сторінці ви можете ознайомитися з низкою послуг будівельної спецтехніки, яка необхідна на кожній будівництві. Наша компанія надає вантажні автомобілі самоскиди та екскаватори в оренду. У нашому парку будівельної автотехніки різні моделі, які дозволяють перевозити вантажі великої ваги або нестандартних габаритів. До того ж штат нашої складеної команди складається тільки з професіоналів своєї справи. Погодьтеся, якщо за кермом буде оператор-спеціаліст, робота пройде набагато швидше і якісніше. Тому ви також можете замовити послуги наших робітників.

  Будівельна спецтехніка в оренду

  Виконуємо демонтаж і руйнування, дроблення бетону і вивіз мусора з допомогою будівельної спецтехніки. Компанія «Строй Холдинг» надасть вам кращу будівельну техніку і досвідчену команду робітників. Наш парк спеціальних вантажних автомобілів самоскидів і екскаваторів складають марки зі світовим ім'ям. Ви можете взяти в оренду самоскид або екскаватор для робіт в Одесі та Одеській області. Ми зробимо вашу будівництво сучасної та успішної!

  Оренда самоскидів, екскаваторів

  Ми надаємо вантажні автомобілі самоскиди в оренду. З їх допомогою можна перевозити громіздкі і важкі матеріали або сміття вагою до 45 тон (35 куб. м.). У нашому гаражі також є машини-довгоміри, з їх допомогою можна занурити нестандартні будматеріали довжиною до 11 метрів.

  В аренду мы также предоставляем ряд экскаваторов — один из самых главных видов тяжелой техники, которую используют для строительных и землеройных работ. Вы также можете заказать услуги наших сотрудников — операторов спецтехники. Мы роем котлованы, траншеи, помогаем с уплотнением и планировкой. Если же вам понадобилось убрать старое здание или конструкцию, мы также специализируемся на таком виде услуг.

  1 2